Assassin's Creed: Origins - The Curse of the Pharaohs - gameplay w 4K

W sieci pojawił się całkiem efektowny gameplay z Assassin's Creed: Origins - The Curse of the Pharaohs.

bigboy177 @ 11:50 13.03.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawił się właśnie kolejny materiał promujący drugi dodatek dla Assassin's Creed: Origins, The Curse of the Pharaohs. Jeśli macie ochotę rzucić na niego okiem, znajdziecie go oczywiście poniżej.

The Curse of the Pharaohs to drugie DLC przeznaczone dla zeszłorocznej odsłony serii Assassin's Creed. Podobnie, jak w przypadku podstawki, wcielamy się w nim w Bayeka, akcja rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z pierwowzoru, a protagonista musi stawić czoła kolejnemu zagrożeniu.

Bayek wyrusza do miasta Teb, a tam dowiaduje się, że z grobowców powstali faraonowie. W wyniku tego, wszędzie dookoła szaleją różnej maści potwory, klątwy oraz choroby. Bayek nie może zostawić ludzi samym sobie i postanawia im pomóc.

Film, który znajdziecie poniżej zarejestrowano w rozdzielczości 4K. Sam dodatek nabędziecie od dzisiaj na PC (wymagania sprzętowe), PS4 oraz Xboksach One. Jeżeli posiadacie przepustkę sezonową, pobierzecie go bez żadnych dodatkowych opłat.


Sprawdź także:

Assassin's Creed: Origins

Premiera: 27 października 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Assassin's Creed: Origins to kolejna odsłona kasowej serii przygodowych gier akcji z otwartym światem od firmy Ubisoft.Z Za produkcję tej części odpowiada studio Ubisoft ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?