Playerunknown's Battlegrounds - to trzecia najpopularniejsza gra w historii Steam

Jeśli chodzi o przychody, także udało jej się już wskoczyć na podium.

bigboy177 @ 10:47 13.03.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Popularność Playerunknown's Battlegrounds nie słabnie. Mimo że przedsięwzięcie wciąż nie jest pozbawione błędów, przyciąga do siebie ogromne ilości graczy. Dzięki temu stało się ono trzecią najchętniej kupowaną grą w historii Steam - potwierdził to szef ValveGabe Newell.

"Możesz mieć względnie świeżą grę, jak PUBG i [...] możesz zarabiać na wszystkich innych grach wieloosobowych oraz technologii, Chiny też są teraz wielkim rynkiem, jeśli chodzi o PC. Takie PUBG może pojawić się praktycznie znikąd i stać się trzecią najlepiej sprzedającą się grą w historii Steam. Ich przychody także wskoczyły już na trzecie miejsce rankingu", powiedział Newell.

Kończąc nadmienię, że Playerunknown's Battlegrounds nie tylko sprzedaje się świetnie, ale także cieszy się ogromnym zaangażowaniem graczy. Z najnowszych raportów wynika, że każdego dnia z grą bawią miliony ludzi. Jednocześnie przy komputerach zasiada nawet 2,5 mln osób, co nie jest łatwym do osiągnięcia rezultatem.

Playerunknown's Battlegrounds jest obecnie dostępne nie tylko na PC (wymagania sprzętowe), ale także na konsolach Xbox One. Spodziewana jest też wersja dla PS4, choć na razie nie wiemy o niej nic.


Sprawdź także:

Playerunknown's Battlegrounds

Premiera: 23 marca 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Playerunknown's Battlegrounds to sieciowa strzelanka z gatunku Battle Royale od studia Bluehole, znanego m.in. z gry TERA. Projekt nadzorował Brendan Greene (znany szerze...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?