A Way Out - ucieczka ze szpitala na nowym gameplayu

Intensywna kooperacja.

Dirian @ 20:20 12.03.2018
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawił się nowy materiał z debiutującego za niecałe 2 tygodnie A Way Out. Tym razem możemy obejrzeć fragment skupiający się na ucieczce ze szpitala.

A Way Out to kooperacyjna gra akcji, przygotowana z myślą o wspólnej zabawie dwóch graczy. Jeden wciela się w Vincenta, drugi natomiast w Leo i wspólnie muszą obmyślić plan na ucieczkę z więzienia, a następnie funkcjonowanie poza jego murami. Wiążące się rzecz jasna z dalszym umykaniem przed stróżami prawa. Warto dodać, że w A Way Out można grać tylko we dwie osoby - samodzielna rozgrywka nie będzie możliwa.

Kompana dobierzemy przez sieć lub zaprosimy znajomego do zabawy na jednym ekranie i wspólnej kanapie. Co ciekawe, w przypadku rozgrywki online, wystarczy, że tylko jeden gracz będzie posiadać kopię gry.

Poniższy materiał przedstawia ucieczkę ze szpitalnej placówki. Widać na nim kilka ciekawych rozwiązań w rozgrywce, ale nie brakuje też standardowych scenek QTE. Interesującym rozwiązaniem są też momenty, gdy kamera prezentuje obraz z boku.

Premiera A Way Out odbędzie się 23 marca na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Grę można kupić w przedsprzedaży w niezłej cenie - 119,90 zł na Origin, zaś pudełkowe wydanie konsolowe dorwiemy nawet poniżej stówki.


Sprawdź także:

A Way Out

Premiera: 23 marca 2018
PC, PS4, XBOX ONE

A Way Out to kooperacyjna gra akcji przeznaczona dla 2 osób. Za projekt odpowiada debiutanckie studio Hazelight założone przez weteranów znanych za sprawą Brothers: A Tal...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRonaldo_   @   22:01, 12.03.2018
Zapowiada się kozacko. 💪