Assassin's Creed: Origins sprzedaje się prawie dwukrotnie lepiej niż Syndicate

Chodzi o całkowitą sprzedaż Syndicate w ostatnich dwóch latach.

bigboy177 @ 12:51 13.02.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Assassin’s Creed Origins okazało się sporym sukcesem. Dodatkowy rok czasu, jaki dostali deweloperzy, sprawił, że otrzymaliśmy przedsięwzięcie unikatowe, dopracowane i grywalne, a gracze docenili wysiłek twórców, głosując portfelami. Jak się właśnie dowiedzieliśmy Assassin’s Creed Origins, sprzedaje się prawie dwukrotnie szybciej niż Assassin’s Creed Syndicate, które trafiło do sklepów w 2015 roku.

Wieść na temat dużego zainteresowania produkcją dociera do nas z konferencji, którą Ubisoft przygotował z okazji ujawnienia swoich najnowszych wyników finansowych. Sprawę nakreślili szef korporacji, Yves Guillemot, a także osoba odpowiedzialna za jej finanse, Alain Martinez.

Powiedzieli oni, że Origins już niebawem dwukrotnie wyprzedzi dotychczasową sprzedaż wydanego ponad dwa lata temu Syndicate. Ponadto podkreślili, że gracze "dużo chętniej" sięgają po przepustkę sezonową dla Origins, w stosunku do Syndicate. Oznacza to, że są skłonni wydać dodatkowe pieniądze, by cieszyć się dłużej zabawą.

Na koniec przypomnę, że już w marcu gra otrzyma drugie duże DLC, Curse of the Pharaohs. Pierwsze zatytułowane było The Hidden Ones i niestety nie zostało zbyt ciepło przyjęte. Czy tym razem będzie lepiej? Przekonamy się niebawem.

Pamiętajcie, że na naszych łamach mamy dla Was w pełni darmowy poradnik dla Assassin’s Creed Origins.


Sprawdź także:

Assassin's Creed: Origins

Premiera: 27 października 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Assassin's Creed: Origins to kolejna odsłona kasowej serii przygodowych gier akcji z otwartym światem od firmy Ubisoft.Z Za produkcję tej części odpowiada studio Ubisoft ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?