Fortnite - z gry zniknie SMG

Twórcy planują także wiele innych zmian - bądźcie na to przygotowani.

bigboy177 @ 12:30 13.02.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Studio Epic Games regularnie aktualizuje swoje najpopularniejsze obecnie przedsięwzięcie - grę Fortnite. Twórcy cały czas zmieniają balans zabawy, a w związku z tym w niedalekiej przyszłości usunięta zostanie z tytułu jedna broń, SMG.

Zgodnie z informacją pochodzącą od dewelopera, SMG zniknie z produkcji niebawem, na szczęście nie zostanie permanentnie skasowane, ale odłożone na półkę. Będzie ono niedostępne dla grających, ale po tym, jak przejdzie przez bliżej nieokreślone zmiany, wróci.

"Dodając nowe bronie oraz przedmioty, chcemy mieć pewność, że balans nie zostanie w żaden sposób zaburzony. Spodziewajcie się większej liczby przedmiotów (więcej też zniknie) w przyszłości. Oczywiście wiele przedmiotów wróci, kiedy nastanie odpowiedni czas".

Z powyższego wynika, że SMG zniknie dlatego, że do Fortnite zostanie dodane coś nowego. Niedawno w grze zawitała kusza z niekończącą się amunicją, a także minigun - obie giwery mogły wpłynąć jakoś na decyzję twórców.

Jakkolwiek by nie było, trzeba nastawić się na to, iż podobne zmiany twórcy chcą wprowadzać częściej. Muszą się na to przygotować wszyscy posiadacze Fortnite - zarówno właściciele wydania na PC, jak i konsolowego.

Jeśli jeszcze nie gracie, a zamierzacie rozpocząć zabawę na blaszakach, pamiętajcie aby spojrzeć na wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:

Fortnite

Premiera: 25 lipca 2017
PC, PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE, MOB, SWITCH

Fortnite to kolejna produkcja studia Epic Games, czyli twórców takich klasyków jak Unreal Tournament czy Gears of War. Projekt to pierwsza gra w historii, korzystająca z ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?