Star Citizen - nowe filmiki prezentujące zmiany

Jak rozwija się najpopularniejsza, potencjalna, ''piramida finansowa'' branży gier wideo - Star Citizen? Odpowiedź uzyskacie z najnowszych materiałów wideo.

juve @ 09:27 13.02.2018
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Ekipa Cloud Imperium Games przedstawia zmiany w systemie rozgrywki, balansie walki oraz poruszania wielkimi, galaktycznymi statkami w najnowszych materiałach wideo z gry Star Citizen.

Pierwszy z poniższych zwiastunów wchodzi w skład serii Around the Verse, która w zasadzie pokazuje modyfikacje w balansie rozgrywki oraz strzelania, jak również pozwala rzucić okiem na to, jak w praktyce wygląda edytor postaci (tylko przez moment). Kolejną, nie mniej interesującą wiadomością, jest fakt, iż aktualnie zbiórka pieniędzy na ten tytuł sięgnęła 178 milionów dolarów. Projekt zbliża się do niebotycznej skali i to wcale nie ułatwi twórcom prac nad nim. Wszyscy gracze już teraz wymagają maksymalnie wysokiej jakości.

Czy ten tytuł oraz jego stylistyka Was interesuje? Czy uważacie, że gra tego typu jest faktycznie warta 178 milionów dolarów?


Sprawdź także:

Star Citizen

Premiera: 04 czerwca 2014
PC

Star Citizen to kosmiczny symulator, przygotowany przez twórcę serii Wing Commander - Chrisa Robertsa. Tytuł został sfinansowany przez samych fanów produkcji, którzy, skł...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   15:50, 13.02.2018
Eh... tego już się nie chce komentować.