Far Cry 5 - Ubisoft prezentuje najemników

Każdy to inne umiejętności, warto więc się z nimi zapoznać.

bigboy177 @ 16:26 12.02.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Far Cry 5 traci do sprzedaży już 27 marca bieżącego roku. Dostępne będzie ono na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Jeśli na premierę czekacie, koniecznie spoglądnijcie na najnowszy zwiastun przedsięwzięcia.

Firma Ubisoft przygotowała niedługi materiał filmowy, prezentujący najemników, na jakich natrafimy podczas przemierzania Hope County. Cyngle posiadają własne umiejętności, wady i zalety, a odpowiednie ich wykorzystanie będzie jednym z ważniejszych elementów zabawy.

Dla przykładu, Jess specjalizuje się w walce z łukiem oraz cichej eksterminacji przeciwników. Oponenci będą mieli problemy z usłyszeniem jej ataków, a dzika zwierzyna powinna być mniej zainteresowana jej obecnością, co także pozytywnie wpłynie na jej skuteczność.

Film ukazujący najemników znajdziecie poniżej. Pamiętajcie, że premiera gry już za miesiąc, a jeśli interesuje Was wersja dla blaszaków, zapoznajcie się z jej wymaganiami sprzętowymi.


Sprawdź także:

Far Cry 5

Premiera: 27 marca 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Far Cry 5 to kolejna - i wcale nie piąta! - odsłona serii przygodowych gier akcji od firmy Ubisoft! Deweloperzy znów wrzucili gracza do otwartego świata, a jest nim fikcy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   17:34, 13.02.2018
Materiał całkiem ciekawy i zabawny.