Dreadnought po polsku na PC

Jeśli macie ochotę na kosmiczne batalie, będzie w sam raz.

bigboy177 @ 13:24 09.02.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4

Studio YAGER od dłuższego czasu pracuje nad grą Dreadnought. Jeśli zawsze mieliście ochotę wziąć udział w potężnej bitwie kosmicznej i wykorzystać do tego celu monstrualnych rozmiarów statki, to Dreadnought jest dla Was - tym bardziej, że właśnie udostępniono w nim polską wersję językową.

Z informacji prasowej dotyczącej premiery Dreadnought dowiadujemy się, że liczba grających pochodzących z naszego kraju równa się liczbom z Francji oraz Wielkiej Brytanii. Z tego względu deweloperzy postanowili udostępnić nam ojczystą wersję językową, a wydawcy w osobie firm Grey Box i Six Foot wsparli ich w tej decyzji.

Aby zagrać - całkowicie za darmo, co warte jest podkreślenia - wystarczy zajrzeć na oficjalną stronę gry i założyć konto, a następnie pobrać jej klienta. Kiedy wszystko zainstaluje się na Waszych komputerach, będziecie mogli przyłączyć się do walki.

Dreadnought zaciągniecie od razu w najnowszej wersji, czyli 1.11, wprowadzającej do zabawy wiele usprawnień, a także całkiem nowy okręt bohatera, Naga. Twórcy przygotowali również niedostępne do tej pory wyposażenie, a także integrację ze sprzętem Razer Chroma.

Wieloosobowa kosmiczna gra akcji Dreadnought jest dostępna za darmo na PC oraz PlayStation®4. Zanim rozpoczniecie zabawę na PC, sprawdźcie wymagania sprzętowe projektu.


Sprawdź także:

Dreadnought

Premiera: brak danych
PC, PS4

Dreadnought to sieciowa akcji serwująca epickie bitwy z udziałem kolosalnych statków kosmicznych. Za projektem stoi studio Yager Development, znane przede wszystkim za sp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?