Playerunknown's Battlegrounds - sprzedało się już ponad 3 mln egzemplarzy gry na Xboksie One

Produkcja, jak widać, cieszy się niesłabnącą popularnością.

bigboy177 @ 14:49 12.01.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Wygląda na to, że Playerunknown's Battlegrounds nie będzie ewenementem wyłącznie na komputerach osobistych, ale także na konsoli Xbox One. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, właściciele platformy Microsoftu zdecydowali się już nabyć ponad 3 mln egzemplarzy tegoż tytułu.

Premiera konsolowego Playerunknown's Battlegrounds miała miejsce na początku grudnia minionego roku. Produkcja zadebiutowała w ramach programu wczesnego dostępu i mimo że nie jest jeszcze skończona, przyciąga do siebie naprawdę ogromne rzesze zainteresowanych.

Dowodem na powyższe może być również fakt, że w ciągu zaledwie 48 godzin od premiery rozeszło się ponad 1 mln egzemplarzy gry. Później zainteresowanie co prawda nieco spadło, ale i tak utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie.

Od premiery konsolowego wydania Playerunknown's Battlegrounds w sieci pojawiły się już 4 aktualizacje, a każda dodawała do niego nowe rozwiązania i funkcje. Ta, która trafiła w ręce grających w mijającym tygodniu umożliwia np. włączenie widoku pierwszoosobowego.

Kolejne zmiany niebawem. Na chwilę obecną nie znamy jednak dokładnych planów deweloperów.


Sprawdź także:

Playerunknown's Battlegrounds

Premiera: 23 marca 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Playerunknown's Battlegrounds to sieciowa strzelanka z gatunku Battle Royale od studia Bluehole, znanego m.in. z gry TERA. Projekt nadzorował Brendan Greene (znany szerze...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?