Monster Hunter World - nowy 9-minutowy gameplay

Koniecznie rzućcie, okiem jeśli czekacie na styczniową premierę.

bigboy177 @ 13:45 12.01.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Capcom opublikował nowy gameplay ukazujący aż 9 minut rozgrywki z Monster Hunter World. Film skupia się na ukazaniu niebezpiecznych obszarów terenu zwanego Coral Highlands.

Wideo znajdziecie poniżej, a jeśli chodzi o samo Monster Hunter World, jego premiery spodziewamy się jeszcze w tym miesiącu - przynajmniej na konsolach Xbox One i PlayStation 4, bo wydanie PC zostało opóźnione.

W grze wcielamy się w łowcę potworów, którego zadaniem jest wykonywanie różnych misji, polegających często na wyśledzeniu i zabiciu jakiejś krwiożerczej bestii. Żeby nie było nudno, deweloperzy na potrzeby Monster Hunter World przygotowali szeroki wybór oręża oraz wyposażenia. Protagonistę rozwijamy tez w miarę postępów w zabawie.

Aby obejrzeć film, skorzystajcie z poniższego odtwarzacza.


Sprawdź także:

Monster Hunter World

Premiera: 09 sierpnia 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Monster Hunter World to kolejna odsłona japońskiej serii traktującej o polowaniu na gigantyczne bestie. Za projekt odpowiada Capcom, twórcy wielu znanych marek, w tym Dev...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?