Halo 5: Guardians - trwa darmowy weekend z grą

Najnowsze przygody Master Chiefa bez wydawania pieniędzy? Czemu nie!

bigboy177 @ 10:08 12.01.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox one

Osoby, które nie miały jeszcze okazji zagrać w Halo 5: Guardians już w najbliższy weekend będą mogły to zmienić. Jak się bowiem okazuje, od dziś do 15 stycznia do godziny 8:00 ostatnia odsłona przygód Master Chiefa będzie dostępna całkowicie za darmo.

Jest niestety jeden haczyk, trzeba bowiem posiadać aktywną subskrypcję Xbox Live Gold. Jeśli takową dysponujecie, ogracie zarówno kampanię dla jednego gracza (również w trybie współpracy), jak i potyczki wieloosobowe. Właściciele Xboksa One X mogą w trakcie weekendu sprawdzić też jak produkcję podrasowano dla ich platformy.

Jeśli Halo 5: Guardians Wam się spodoba, w trakcie próbnego weekendu będziecie mogli je nabyć w obniżonej cenie. Microsoft zdecydował, że będzie je sprzedawał o 20% taniej. Co istotne, wszelkie postępy jakie poczynicie zostaną zapamiętane, a zatem nie będziecie musieli grać od nowa.

Pamiętajcie, że darmowy weekend już trwa, a końca dobiegnie 15 stycznia o godzinie 8:00.


Sprawdź także:

Halo 5: Guardians

Premiera: 27 października 2015
XBOX ONE

Kolejna odsłona serii Halo, przeznaczona tylko i wyłącznie konsoli Xbox One. Za jej produkcję odpowiada studio 343 Industries, wydania natomiast podjęła się firma Microso...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?