The Raven: Legacy of a Master Thief doczeka się remastera!

Studio KING Art i firma THQ Nordic zapowiedziały remaster jednej z ciekawszych przygodówek 2013 roku - The Raven: Legacy of a Master Thief! Dzieło ukaże się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 już 13 marca tego roku.

Materdea @ 16:36 11.01.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
pc, ps4, xbox one

Studio KING Art wraz firmą THQ Nordic zapowiedziały wydanie na komputery osobiste i konsole Xbox One oraz PlayStation 4 remastera The Raven: Legacy of a Master Thief - jednej z bardziej interesujących przygodowych gier akcji wydanych w 2013 roku! Tytuł remastera to po prostu The Raven Remastered, zaś jego data premiery to 13 marca.

The Raven Remastered zawierać będzie oczywiście wszystkie 3 epizody, które ukazywały się z miesięcznymi przerwami w trakcie wydawania oryginału, ale oprócz tego zauważymy poprawę zarówno animacji, światła, jak i rozdzielczości (do 4K dla Xboksa One X).

Historia pozwala wcielić się nam w typowego krawężnika - Jakoba Zellnera. Przez zupełnie przypadkowy splot sytuacji losowych, rusza on w pościg za legendarnym złodziejem o pseudonimie Kruk, który znów daje o sobie znać po kilkuletniej przerwie. Dla zainteresowania się tym tytułem, serdecznie polecam obie recenzje mojego autorstwa - tekst zarówno poświęcony grze sensu stricto, ale także i konwersji na konsolę Xbox 360.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   17:14, 11.01.2018
Na początku myślałem, że to jakaś stara przygodówka, ale później zdałem sobie sprawę z tego, że to czteroletnia gra...