Total War: Three Kingdoms - najnowsza odsłona serii z akcją w Chinach zapowiedziana!

SEGA zapowiada kolejną odsłoną cyklu Total War.

Dirian @ 18:06 10.01.2018
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Podczas gdy na pierwszą połowę bieżącego roku zaplanowano grę Total War Saga: Thrones of Britannia, będącą nieco mniejszą odsłoną, na drugą połówkę zapowiedziano właśnie większy tytuł, zajawiany jako kolejna, "pełnoprawna" część cyklu Total War. Przywitajcie Total War: Three Kingdoms!

Akcja gry rozpocznie się 190 roku naszej ery, w Chinach. Tytuł opowie historię Donga Zhuo, chińskiego przywódcy, który dysponował tak dużym autorytetem, że kontrolował samego cesarza i jego dwór. Naprzeciwko niego staje trójka bohaterów, którzy tworzą bractwo - celem jest obalenie tyranii Zhuo.

Na temat samej gry nie wiadomo póki co praktycznie nic, prócz tego, że jest to pełnoprawna, a nie coś w rodzaju spin-offu, na wzór nadmienionego wcześniej Total War Saga. Premiera jesienią bieżącego roku, a poniżej reżyserowany zwiastun.


Sprawdź także:

Total War: Three Kingdoms

Premiera: październik 2018
PC

Total War: Three Kingdoms to kolejna odsłona popularnego cyklu gier strategicznych od studia Creative Assembly.Akcja tej części rozpoczyna się w 190 roku naszej ery, w Ch...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?