Tom Clancy's Rainbow Six: Siege z 25 milionami zarejestrowanych graczy na całym świecie

Reset marki Rainbow Six spodobał się graczom i dzisiaj mamy na to konkretne dowody.

juve @ 19:26 06.12.2017
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Z najnowszych informacji na temat Tom Clancy's Rainbow Six: Siege wynika, że próba zrestartowania marki i zbudowania gry pod rozgrywki wieloosobowe oraz e-sport była dobrą, jak nie bardzo dobrą, decyzją.

Firma Ubisoft pochwaliła się, że wydana w grudniu 2015 roku gra Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege zainteresowała już ponad 25 milionów graczy na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych. Sukces odświeżonej wersji taktycznego cyklu strzelanin pierwszoosobowych skomentował odpowiedzialny za markę Alexandre Remy. Jego zdaniem, największy wpływ na rozwój miało zaangażowanie samych graczy. Podkreśla również, że twórcy na każdym kroku starali się rozwijać produkcję, mając na uwadze to, czego oczekują fani.

Francuskie studio nie zamierza kończyć wsparcia Rainbow Six: Siege i jakiś czas temu ujawniło pierwsze konkrety trzeciego roku z grą. Gracze mogą być spokojni o wsparcie tytułu. We wrześniu Ubisoft dało do zrozumienia, że ostatecznie może się w nim pojawić nawet setka operatorów.

Gra jest dostępna na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także na komputerach osobistych.


Sprawdź także:

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Premiera: 01 grudnia 2015
PC, PS4, XBOX ONE

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege to kolejna odsłona słynnej serii taktycznych strzelanek autorstwa firmy Ubisoft, znanej z takich produkcji jak Assassin's Creed, Watch_Dog...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?