Xbox One X - w tygodniu premierowym rozeszło się ponad 80 tysięcy pudełek

To o około 30 tysięcy więcej niż w przypadku PlayStation 4 Pro.

bigboy177 @ 15:37 13.11.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox one

Na łamach GamesIndustry.biz pojawił się materiał, z którego wynika, że Xbox One X w Wielkiej Brytanii sprzedał się w nakładzie przekraczającym 80 tysięcy egzemplarzy. Chodzi oczywiście o tydzień premierowy, czyli ten pomiędzy 6, a 12 listopada bieżącego roku.

Co ciekawe, ze wszystkich opchniętych jednostek, ponad 50% to egzemplarze limitowane, czyli tzw. wersja Project Scorpio. Tak przynajmniej twierdzi jeden z redaktorów wspomnianego portalu, Chris Dring, odpowiedzialny za niedługi wpis na Twitterze - widoczny poniżej.

Z dostępnych danych wynika, że zainteresowanie Xboksem One X jest wyższe niż w przypadku PlayStation 4 Pro. Podrasowana konsola firmy Sony zdołała bowiem w tygodniu premierowym przekonać do siebie około 50 tysięcy graczy, a dopiero po 4 tygodniach dobiła do liczby 80 tysięcy pudełek.

W czym tkwi sekret Xboksa One X? Microsoft być może przekonał do siebie graczy sporo mocniejszym GPU albo dodatkową pamięcią RAM, ewentualnie listą gier, które wykorzystują dodatkową wydajność platformy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?