Injustice 2 zadziałałoby na konsoli Nintendo Switch

Ed Boon znalazł nawet plusy wynikające z przeniesienia gry na Switcha.

Klocu @ 16:34 12.10.2017
Kamil "Klocu" Kloc
Nie pisze o sobie w trzeciej osobie.
switch

Kwestia potencjalnego portu na konsolę Nintendo Switch przewija się przy wielu produkcjach. Nie inaczej jest w przypadku gry Injustice 2, która dotychczas zadebiutowała na urządzeniach PlayStation 4 oraz Xbox One. Prezes studia NetherRealm uważa, że przeniesienie bijatyki na platformę firmy Nintendo nie jest niemożliwe.

Ed Boon udzielił wywiadu serwisowi GameSpot, na łamach którego powiedział:

"Sądzę, że Injustice 2 mogłoby zadziałać na Switchu. Jest to całkiem inna architektura sprzętu - nie przeniesiesz łatwo wersji z PlayStation 4 na Nintendo Switch. Musielibyśmy do tego wyznaczyć jakiś zewnętrzny zespół. [...] Czy z perspektywy gracza byłoby ciekawie grać w Injustice na Switchu? Myślę, że tak. Mógłbyś robić turnieje, każdy przychodziłby ze swoim systemem i powstawałaby cała struktura, równoległa rozgrywka i takie tam".

Injustice 2 posiada także kampanie fabularną, przenoszącą nas do alternatywnej rzeczywistości, w której Batman stara się naprawić zniszczony świat. Na jego drodze staje organizacja kontrolowana przez Goryla Grodda. Nasze w wrażenia z gry możecie przeczytać w recenzji opracowanej przez Marcina.


Sprawdź także:

Injustice 2

Premiera: 14 lipca 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Injustice 2 to kontynuacja wydanej w 2013 roku bijatyki Injustice: Gods Among Us. Za jej stworzenie ponownie odpowiada firma Warner Bros Interactive. Historia to bezpośre...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?