The Evil Within 2 - zwiastun premierowy

Materiał przypomina nam o jutrzejszym debiucie projektu.

bigboy177 @ 10:19 12.10.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

W dniu wczorajszym mieliśmy dla Was godzinę rozgrywki z The Evil Within 2. Dzisiaj mamy natomiast zwiastun premierowy przedsięwzięcia, opublikowany w sieci przez firmę Bethesda.

Premiera The Evil Within 2 zaplanowana została na 13 października. Jeśli zdecydujecie się na zakup gry, przeżyjecie kolejną emocjonującą podróż w ciele detektywa Sebastiana Castellanosa. Wraz z nim wkroczycie do tajemniczego i pełnego okropieństw świata STEM, w którym postaracie się uratować zaginioną córkę, Lily.

Jeśli chodzi o założenia przedsięwzięcia, mamy do czynienia z horrorem, w którym akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Co istotne, nie jest to tytuł w stylu Outlast 2 czy Observer. W The Evil Within 2 znaczną część przeciwników można wyeliminować, jeśli dysponujemy odpowiednim uzbrojeniem lub potrafimy się skradać.

The Evil Within 2 dostępne będzie już jutro na PC, PS4 oraz Xboksach One. Jeżeli zamierzacie nabyć wydanie przeznaczone dla komputerów osobistych, koniecznie rzućcie okiem na jego wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:

Observer

Premiera: 15 sierpnia 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Observer to horror cyberpunkowy autorstwa polskiego studia Bloober Team odpowiedzialnego za Layers of Fear.Gracz wciela się w policjanta, którego zadaniem jest hakować um...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   15:05, 12.10.2017
Wygląda to na prawdę fajnie. Szczególnie podobają mi się te wszystkie pokraki Uśmiech