Mass Effect: Andromeda zmierza do EA i Origin Access

A wraz z nim edycje testowe gier Star Wars: Battlefront 2 oraz Need for Speed Payback.

Klocu @ 09:38 12.10.2017
Kamil "Klocu" Kloc
Nie pisze o sobie w trzeciej osobie.
pc, xbox one

Electronic Arts powiększa listę tytułów dostępnych w ramach usług EA oraz Origin Access. W najbliższym czasie do skarbca dołączy Mass Effect: Andromeda. Subskrybenci funkcjonalności na Xboksie One otrzymają także Dead Space 3, tym samym skompletowana zostanie trylogia na konsoli Microsoftu.

Ponadto członkowie usług przetestują przedpremierowo tryb kampanii oraz model sieciowy gry Star Wars: Battlefront 2 (premiera 17 listopada) oraz Need for Speed Payback (premiera 10 listopada) w trakcie dziesięciu godzin nielimitowanej rozgrywki. EA nie pokusiło się o podanie dat udostępniania wspominanych produkcji, ale bez wątpienia jest na co czekać. Zwłaszcza na nowego Mass Effecta, który zadebiutował na rynku pół roku temu. Jeśli zamierzacie go ograć, pamiętajcie o naszym w pełni darmowym poradniku.

Origin Access zaoferuje również wersję testową edycji The Sims 4 (premiera 17 listopada), przeznaczoną na Xboksa One.


Sprawdź także:

Mass Effect: Andromeda

Premiera: 21 marca 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Mass Effect: Andromeda to kolejna odsłona serii Mass Effect, za której produkcją stoi studio BioWare. Co istotne, nie mamy do czynienia z kontynuacją trylogii, w której g...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?