Wolfenstein II: The New Colossus - wersja na PC będzie dopieszczona

Jeden z producentów Wolfenstein II: The New Colossus zapewnił w wywiadzie udzielonym serwisowi Gamespot, że pecetowa edycja gry nie będzie odbiegała jakością od konsolowych.

Materdea @ 19:04 11.10.2017
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
pc

Posiadacze komputerów osobistych zapewne nadal mają w pamięci nie tak stare przypadki, kiedy konwersja ich ulubionych gier nie sprostała jakimkolwiek wymaganiom i przez to port był po prostu niegrywalny lub działał słabo. Żeby nie szukać daleko - koronny przykład, Grand Theft Auto IV. Na szczęście z Wolfenstein II: The New Colossus ma być inaczej - zapewniają deweloperzy.

W wywiadzie udzielonym redakcji serwisu Gamespot, Jens Matthies - dyrektor kreatywny w studiu Machine Games, ogłosił, iż pecetowa edycja nowego Wolfa będzie działała tak samo, a nawet lepiej, jak konsolowa, a w dodatku jest dla nich priorytetowa w sprawdzaniu jakości całej produkcji! Cytując za wywiadem:

"(...)My również jesteśmy graczami, więc myślę, że wszystkie gry napędzane silnikiem id Software mają niezwykle silne pecetowe DNA. Jest zatem niezwykle ważne dla nas, by sprawić, że gracze PC-towi będą przeżywali te same doznania, co konsolowi.(...)".

The New Colossus powinniśmy się spodziewać już pod koniec miesiąca - 27 października na PC-tach i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.


Sprawdź także:

Wolfenstein II: The New Colossus

Premiera: 27 października 2017
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Wolfenstein II: The New Colossus to kolejna odsłona pierwszoosobowej strzelaniny osadzonej w realiach alternatywnej II wojnie światowej. Za projekt ponownie odpowiada stu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   23:01, 11.10.2017
Mam nadzieję, że to co mówią to prawda, że faktycznie dopieszczą ten tytuł w wersji na blaszaki. Już się nie mogę doczekać zagrania w nowego Wolfa.
0 kudosguy_fawkes   @   09:38, 12.10.2017
Pecetowe GTAV chyba na tyle dobrze zamazało plamę po czwórce, że nie ma sensu już do tego wracać. Niemniej od Wolfa ludzie będą oczekiwać jakości na tym polu, bo jakby nie było - ta seria narodziła się na blaszakach i jest silnie utożsamiana z PC. A The New Order i dodatek raczej nie były krytykowane za jakość konwersji.
0 kudosdabi132   @   19:54, 12.10.2017
Cytat: guy_fawkes
A The New Order i dodatek raczej nie były krytykowane za jakość konwersji.

Ja mogę narzekać na optymalizację The Old Blood na R9 380, nie wiedzieć czemu gra już w menu klatkowała, a w samej rozgrywce nie było drastycznych spadków płynności. No i miałem problem z uruchomieniem gry ale po przerobieniu pliku WolfOldBlood_x64. na WolfOldBlood_x86.exe gra już działała bez problemu.