Numantia - Total War plus Cywilizacja w klimatach wojen punickich

Numantia to nowa gra z gatunku strategii turowej studia RecoTechnology S.L., która zabierze graczy na tereny Półwyspu Iberyjskiego w okres 154 roku przed naszą erą - tytuł zadebiutuje 25 października na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Materdea @ 17:38 11.10.2017
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
pc, ps4, xbox one

Jeśli brakuje Wam "starego, dobrego" Total Wara, którego studio Creative Assembly na razie odłożyło do szuflady na rzecz tworzonej właśnie trylogii w uniwersum Warhammera (pod koniec zeszłego miesiąca ukazał się właśnie Total War: Warhammer II), a jednocześnie tęsknicie za serią Cywilizacja, to na ratunek przychodzi Wam niezależna produkcja studia RecoTechnology S.L., utrzymana w gatunku turowej strategii - Numantia!

Numantia otrzymała właśnie oficjalną datę premiery - tytuł kreowany na modłę Cywilizacji ukaże się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 już 25 października tego roku! Jak zapowiadają producenci, gra wrzuci nas w konflikt rozgrywający się w okresie 154. roku przed naszą erą, pomiędzy Rzymianami, a Celtyberami. Do tego dostaniemy prawdziwe historyczne jednostki dowódców, zaś akcja zabierze nas w przeróżne regiony Półwyspu Iberyjskiego.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?