Poznaliśmy soundtrack gry FIFA 18

Czterdzieści utworów od artystów z całego globu.

Klocu @ 17:39 13.09.2017
Kamil "Klocu" Kloc
Nie pisze o sobie w trzeciej osobie.
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one

Od wczoraj możecie pykać w demo gry FIFA 18. Jeżeli zdecydujecie się na zakup pełnej wersji piłkarskiego symulatora od Electronic Arts, to czeka na Was bogata ścieżka dźwiękowa, która umili przerwy między meczami. Producenci ujawnili właśnie jakie numery wejdą w skład tegorocznego soundtracku.

W grze znalazło się miejsce dla 40 piosenek autorstwa artystów z całego świata. Usłyszymy nowe utwory między innymi od piosenkarki Lorde, grupy Alt-J oraz duetu Run The JewelsEA promuje również mniej znanych, niezależnych artystów, jak amerykański duet ODESZA i amerykański piosenkarz Tash Sultana. Klimatyczną otoczkę dla drugiego epizodu historii Aleksa Huntera przygotował Junkie XL, który pracował przy filmie Deadpool i Wonder Woman.

Każdy kto złoży przedpremierowe zamówienie na grę FIFA 18 otrzyma unikalne stroje do trybu Ultimate Team, które powstały z artystami: Capital Cities, Glass Animals, Catfish and the BottlemenBloc Party, Grouplove, Saint Motel, Zhu oraz Lemaitre. Możecie zobaczyć je poniżej, a pełną ścieżkę dźwiękową posłuchacie na Spotify.


Sprawdź także:

FIFA 18

Premiera: 29 września 2017
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE

FIFA 18 to kolejna odsłona znanego na całym świecie cyklu symulatorów piłkarskich. Za jej opracowanie odpowiada ponownie studio EA Sports.Największą innowacją w edycji 20...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosgeass   @   19:56, 13.09.2017
Szczerze powiedziawszy to niczego stąd nie znam. Nie będę słuchach na spotyfy czy gdziekolwiek, bo jestem przekonany, że się jeszcze tego wszystkiego nasłucham aż będzie mdliło Dumny
0 kudosguy_fawkes   @   22:18, 13.09.2017
Też nie kojarzę kompletnie nic, ale pewnie jestem za stary i na bakier ze współczesnymi trendami. Pogooglałem trochę i jakoś nie czuję tu swoich klimatów.