Dishonored: Death of the Outsider - zwiastun skupiający się na Odmieńcu

Zobaczcie film przedstawiający postać oOdmieńca.

bigboy177 @ 17:34 13.09.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Premierę Dishonored: Death of the Outsider, samodzielnego dodatku dla drugiej odsłony cyklu Dishonored (której poradnik mamy), zaplanowano na dzień 15 września bieżącego roku, czyli dokładnie za dwa dni. Jeśli na debiut czekacie, rzućcie okiem na najnowszy zwiastun projektu.

Film, widoczny poniżej, skupia się na postaci Odmieńca, czyli osoby odgrywającej niebywale istotną rolę w całej serii, a szczególnie ważnej w Dishonored: Death of the Outsider. Podczas seansu mamy okazję posłuchać wypowiedzi kreatywnego dyrektora projektu, Harveya Smitha, a przy okazji obejrzeć fragmenty rozgrywki oraz scenek przerywnikowych.

W trakcie materiału poruszana jest też kwestia możliwości zabójstwa Odmieńca. Dowiadujemy się, że w Dishonored nigdy nie byliśmy zmuszani do zabijania, a zatem także w Death of the Outsider prawdopodobnie nie będziemy czuli potrzeby eliminowania kogokolwiek.

Dishonored: Death of the Outsider dostępne będzie na PC, PS4 oraz Xboksie One. Premiera, jak wspomniałem, już w najbliższy piątek.


Sprawdź także:

Dishonored: Death of the Outsider

Premiera: 15 września 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Dishonored: Death of the Outsider to samodzielny dodatek do drugiej odsłony cyklu osadzonego w alternatywnym świecie, gdzie technologia przeplata się z magią. Za projekt ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?