Destiny 2 - pierwszy raid dostępny już dzisiaj

Znamy dokładną datę rozpoczęcia wydarzenia.

bigboy177 @ 13:56 13.09.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, już dziś do sieci trafi pierwszy raid dla gry Destiny 2. Jak potwierdził jej dyrektor, Luke Smith, aby mieć szansę na zwycięstwo trzeba mieć postać w okolicy 280 punktów mocy. Bez tego raczej do wydarzenia nie przystępujcie.

Pierwszy raid dla gry rusza dzisiaj. Jeśli chcecie spróbować w nim swoich sił, przygotujcie się do zabawy o godzinie 19:00 czasu polskiego. Wtedy bowiem wydarzenie ruszy i pierwsi zainteresowani będą mogli do niego przystąpić. Jako że pojemność serwerów jest ograniczona, warto do wirtualnego świata zalogować się nieco wcześniej.

Na koniec przypomnę, że w raidach biorą udział sześcioosobowe drużyny. Jeśli takowej nie posiadacie, będziecie musieli niestety obejrzeć zmagania w jednym z serwisów zajmujących się transmitowaniem tego typu wydarzeń, ewentualnie rozpocznijcie poszukiwania już teraz. System wspomaganych rozgrywek, obecnie testowany, a pozwalający na wyszukiwanie niekompletnych drużyn, jest obecnie niedostępny w przypadku raidów.

Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na zakup Destiny 2, rzućcie okiem na naszą recenzję. Być może ona Was do inwestycji przekona. Pamiętajcie, że komputerowa wersja tytułu trafi do sprzedaży dopiero w październiku.


Sprawdź także:

Destiny 2

Premiera: 06 września 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Destiny 2 to kontynuacja wydanego w 2014 MMOFPS-a łączącego element cRPG - Destiny. Podobnie jak w przypadku oryginału, również tym razem za projekt odpowiedzialne jest s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?