Fortnite - tryb Battle Royal w tym miesiącu

Studio Epic Games zapowiedziało nowy tryb do swojej najnowszej produkcji pt. Fortinte - nazywa się Battle Royal i jest kalką kreującego się, osobnego gatunku, reprezentowanego m.in. przez Playerunknown's Battlegrounds. Zadebiutuje 26 sierpnia.

Materdea @ 11:47 13.09.2017
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
pc, ps4, xbox one

Fortnite to nowa produkcja studia Epic Games, która zadebiutowała - na razie w ramach wczesnego dostępu - 25 lipca tego roku. Niemniej jednak już 26 września dostanie zupełnie nowy i zarazem odrębny tryb - Battle Royal. Producenci właśnie zapowiedzieli implementację tego niezwykle popularnego ostatnio mechanizmu, który święci tryumfy w m.in. Playerunknown's Battlegrounds.

Co ciekawe, ta produkcja utrzymana w klimacie popularnego od czasu Left 4 Dead modelu czteroosobowej kooperacji z rozgrywką opartą na walce z nieumarłymi poczwarami opanowującymi świat, rokuje niebywale dobrze - tylko w miesiąc po premierze deweloperzy zanotowali blisko milion użytkowników, a dostęp do niej nie jest darmowy - kosztuje tyle, co pełnoprawna gra z segmentu AAA, czyli 60 dolarów/euro.

Podobnie jak w wymienionym wyżej tytule studia Bluehole, tak samo w Fortnite otrzymamy otwarty świat, 100 graczy w jednej sesji z jednakowym ekwipunkiem na start, a także nieskrępowaną możliwość działania - będziemy mieli do czynienia z opcją eliminacji konkurentów, systemem craftingu, a także destrukcją otoczenia, a zatem wpływaniem na wygląd mapy.


Sprawdź także:

Fortnite

Premiera: 25 lipca 2017
PC, PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE

Fortnite to kolejna produkcja studia Epic Games, czyli twórców takich klasyków jak Unreal Tournament czy Gears of War. Projekt to pierwsza gra w historii, korzystająca z ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosthoorin   @   11:38, 14.09.2017
To może być hit Uśmiech Tylko czy ta gra wytrzyma 100os jednocześnie?
0 kudosMicMus123456789   @   12:34, 14.09.2017
Widać idą za modą ciekawe tylko czy zrobią to dobrze.