Fortnite - tryb Battle Royal w tym miesiącu

Studio Epic Games zapowiedziało nowy tryb do swojej najnowszej produkcji pt. Fortinte - nazywa się Battle Royal i jest kalką kreującego się, osobnego gatunku, reprezentowanego m.in. przez Playerunknown's Battlegrounds. Zadebiutuje 26 sierpnia.

Materdea @ 11:47 13.09.2017
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
pc, ps4, xbox one

Fortnite to nowa produkcja studia Epic Games, która zadebiutowała - na razie w ramach wczesnego dostępu - 25 lipca tego roku. Niemniej jednak już 26 września dostanie zupełnie nowy i zarazem odrębny tryb - Battle Royal. Producenci właśnie zapowiedzieli implementację tego niezwykle popularnego ostatnio mechanizmu, który święci tryumfy w m.in. Playerunknown's Battlegrounds.

Co ciekawe, ta produkcja utrzymana w klimacie popularnego od czasu Left 4 Dead modelu czteroosobowej kooperacji z rozgrywką opartą na walce z nieumarłymi poczwarami opanowującymi świat, rokuje niebywale dobrze - tylko w miesiąc po premierze deweloperzy zanotowali blisko milion użytkowników, a dostęp do niej nie jest darmowy - kosztuje tyle, co pełnoprawna gra z segmentu AAA, czyli 60 dolarów/euro.

Podobnie jak w wymienionym wyżej tytule studia Bluehole, tak samo w Fortnite otrzymamy otwarty świat, 100 graczy w jednej sesji z jednakowym ekwipunkiem na start, a także nieskrępowaną możliwość działania - będziemy mieli do czynienia z opcją eliminacji konkurentów, systemem craftingu, a także destrukcją otoczenia, a zatem wpływaniem na wygląd mapy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosthoorin   @   11:38, 14.09.2017
To może być hit Uśmiech Tylko czy ta gra wytrzyma 100os jednocześnie?
0 kudosMicMus123456789   @   12:34, 14.09.2017
Widać idą za modą ciekawe tylko czy zrobią to dobrze.