Komputerowe The Division darmowe w ten weekend

Możecie bez zobowiązań sprawdzić co przygotowali deweloperzy.

bigboy177 @ 10:05 13.09.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Jeśli wciąż nie mieliście okazji zagrać w The Division, to w najbliższy weekend nadarzy się ku temu wyśmienita okazja. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Ubisoft planuje całkowicie oddać w ręce graczy wspomniany projekt i pozwolić im na kilkudniową niezobowiązującą zabawę.

Zgodnie z informacją prasową Francuzów, w komputerowe The Division grać będzie można bez jakichkolwiek opłat od jutra, 14 września, do niedzieli, 17 września. Inicjatywa ruszy o godzinie 19:00, dobiegnie końca natomiast o 22:00. Koniecznie ją wykorzystajcie. Osoby posiadające konta w ramach Uplay mogą już teraz rozpocząć pobieranie danych.

Z prasówki nadesłanej przez korporację wynika również, że przecenie poddano standardową oraz złotą edycję The Division. Obie są tańsze o 60%. Tyle samo mniej zapłacicie za przepustkę sezonową, jeśli zdecydujecie się na zakup oszołomieni zabawą w ramach darmowego weekendu.

Na koniec przypomnę jeszcze, że The Division jest obecnie w wersji 1.7, a najbliższej jesieni zadebiutuje łatka 1.8. Doda ona do gry sporo nowej zawartości, w tym niedostępne mapy, tryb PvE, a także coś dla zwolenników PvP.


Sprawdź także:

Tom Clancy's The Division

Premiera: 08 marca 2016
PS4, XBOX ONE, PC

The Division to kolejna produkcja studia Ubisoft sygnowana nazwiskiem słynnego pisarza Toma Clancy. Projekt powstał w studio Massive, reprezentuje natomiast gatunek sieci...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?