Outcast: Second Contact - nowy gameplay o eksploracji świata

Outcast: Second Contact, które zadebiutuje w październiku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4, otrzymało nowy gameplay skupiony na eksploracji otwartego świata.

Materdea @ 09:21 13.09.2017
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
pc, ps4, xbox one

Outcast: Second Contact to remake wydanego w 1999 roku oryginalnego Outcasta, za którego powstaniem - podobnie jak w przypadku Second Contact - stoi studio Appeal z wieloma czołowymi dla produkcji oryginału (m.in. z założycielem Yvesem Groletem na czele) postaciami. Do sieci trafił właśnie pierwszy z serii gameplayów, skupiający się na eksploracji otwartego i egzotycznego świata planety Adelpha!

Jak słusznie możecie się domyślać, z uwagi na podobny tytuł, który ukazał się w 2014 roku - Outcast 1.1 - Second Contact może być nieco mylące. W przypadku tego pierwszego mieliśmy do czynienia tylko z remasterem, a więc zachowaną oryginalną oprawą i lekko zmodyfikowaną rozdzielczością. W drugim z pełnym remakiem, a zatem tworzoną niemal od podstaw warstwą audiowizualną z niemałą ingerencją w rozgrywkę.

Opublikowany właśnie w sieci gameplay to pierwszy odcinek z dłuższej serii, którą zaplanowali sobie deweloperzy. W pilocie możemy obejrzeć eksplorację Adelphy, czyli coś, z czego słynął oryginał z końcówki XX wieku!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?