Path of Exile - debiut na Xboksie One

Darmowe Path of Exiles właśnie, tj. 24 sierpnia, oficjalnie zadebiutowało na konsoli Xbox One - wraz z premierowym zwiastunem!

Materdea @ 21:38 25.08.2017
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
xbox one

Na początku tego roku studio The Grinding Gear Games zapowiedziało wydanie swojego niezależnego hitu, Path of Exile, na konsoli Xbox One. Wczoraj, zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, tytuł ukazał się na sprzęcie firmy Microsoft, wieńcząc tym samym proces przenoszenia mechanik oraz sterowania pod kontroler dedykowany XONE!

Premiera gry została zwieńczona efektownym zwiastunem z urywkami z rozgrywki. Produkcja inspirowana jest serią Diablo, w wielu aspektach oferująca o wiele bardziej rozbudowane mechaniki (jak choćby potężne drzewko rozwoju bohatera). Gra udostępniona w formie free to play okazała się przepisem na sukces - średnia ocen w serwisie Metacritic (86) mówi sama za siebie.


Sprawdź także:

Path of Exile

Premiera: 23 października 2013
PC

Path of Exile to darmowa sieciówka z gatunku RPG, będącą debiutancką produkcją studia Grinding Gear Games. Tytuł dostępny jest tylko na platformę PC.W grze mamy do dyspoz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?