Dishonored: Death of the Outsider - zwiastun ukazujący fragmenty rozgrywki

Rzućcie okiem na nowy film, ukazujący dodatek Dishonored: Death of the Outsider.

bigboy177 @ 19:47 10.08.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Dowiedzieliśmy się dzisiaj, że Dishonored: Death of the Outsider trafiło do planu wydawniczego firmy Cenega. Prócz tego w sieci pojawił się nowy materiał promujący przedsięwzięcie. Widać na nim też fragmenty rozgrywki.

Akcja Dishonored: Death of the Outsider toczy się po wydarzeniach, jakie obserwujemy w Dishonored 2 (do którego przygotowaliśmy dla Was poradnik). Głównym bohaterem, a dokładniej bohaterką, jest niejaka Billie Lurk - charyzmatyczna kobieta, z którą protagoniści Dishonored 2 mieli co nieco do czynienia.

Ze względu na wydarzenia, jakie miały miejsce w "dwójce" pozyskuje ona wyjątkowy zestaw umiejętności specjalnych. Zabiera ze sobą także broń oraz inne wyposażenie, po czym wyrusza na misję. Misję, w której dochodzi do konfrontacji pomiędzy Billie, a tzw. Odmieńcem. Zlecenie inicjuje niejaki Daud - mentor Billie.

Jeśli nie możecie doczekać się premiery dodatku, zaplanowanej na dzień 15 września bieżącego roku, rzućcie okiem na poniższy film. Wiedzcie, że zawiera on drobne spoilery, aczkolwiek nic, co zdradza przebieg wątku fabularnego.

Dishonored: Death of the Outsider będzie dostępne na PC, PS4 oraz Xboksie One. Do działania nie wymaga podstawki.


Sprawdź także:

Dishonored

Premiera: 09 października 2012
PC, PS3, XBOX 360

Dishonored to niecodzienna strzelanina, w produkcji której udział biorą dwie ważne postacie: Harvey Smith, człowiek odpowiedzialny za dwie pierwsze odsłony Deus Ex i Vikt...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?