Wolfenstein II: The New Colossus - kolejny zakręcony zwiastun, tym razem o mlecznej czekoladzie

Wielki Brat patrzy i widzi co robisz źle. Pomoże, a przy okazji zgłosi odpowiednim służbom porządkowym.

bigboy177 @ 13:59 10.08.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Premierę Wolfenstein II: The New Colossus zaplanowano na dzień 27 października bieżącego roku. Produkcja trafi wówczas do posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol Xbox One i PlayStation 4, a w sieci pojawił się właśnie kolejny zakręcony materiał ją promujący.

Film zatytułowano Trust in Brother, czyli po polsku Zaufaj Bratu. Stanowi on nawiązanie do amerykańskich seriali oraz różnej maści programów rozrywkowych. Jego mottem przewodnim jest "dobra żywność jest kwestią bezpieczeństwa narodowego". Zwiastun znajdziecie poniżej, a nim go obejrzycie rzućcie okiem na opis programu.

"Czasem życie nie jest łatwe kiedy jesteś Ronniem i zawsze ktoś przyłapuje Cię jak robisz FUN (Słuchasz swojej niewłaściwej strony) w Zaufaj Bratu, komedii dla całej rodziny".

"Połechtajcie swe serca widokiem obżartucha Ronniego pochłaniającego mleczne czekoladki. Chichrajcie tak długo, aż pękną Wasze paski, podczas gdy Ronnie tańczy do muzyki degeneratów, która doprowadzić może do jego załamania, narkotyków, przestępstw oraz dewiacji politycznych".

"Ale kiedy Ronnie się potyka, jego starszy brat Dale zawsze jest w pobliżu by go złapać - oraz poinformować odpowiednie służby porządkowe. Wsparcie naszego Ukochanego Fuhrera to wystarczająca gwarancja dobrej zabawy".

"Zaufaj Bratu filmowane jest przed prawdziwą publicznością".

Miłego seansu. Pamiętajcie, że to drugi film tego typu. Pierwszy opublikowaliśmy jakiś czas temu.


Sprawdź także:

Wolfenstein II: The New Colossus

Premiera: 27 października 2017
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Wolfenstein II: The New Colossus to kolejna odsłona pierwszoosobowej strzelaniny osadzonej w realiach alternatywnej II wojnie światowej. Za projekt ponownie odpowiada stu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?