W Gran Turismo Sport nie będzie mikrotransakcji

Potwierdził to twórca gry, Kazunori Yamauchi.

bigboy177 @ 13:10 10.08.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Premierę Gran Turismo Sport zaplanowano na dzień 17 października. Produkcja pojawi się wówczas ekskluzywnie na konsoli PlayStation 4 i, jak się właśnie dowiedzieliśmy, nie będzie zawierać żadnej formy mikrotransakcji.

W trakcie PlayStation Experience na Malezji, twórca cyklu Gran Turismo, Kazunori Yamauchi, potwierdził kanałowi Gema Show Indo, dostępnemu na łamach portalu YouTube, że najnowsza odsłona serii nie będzie korzystać z żadnej formy mikrotransakcji.

Sprawa jest o tyle istotna, że w ostatnim czasie coraz więcej gier AAA z takowych korzysta, miało je też Gran Turismo 6, które zadebiutowało na PlayStation 3. Oznacza to, że deweloperzy zarabiać będą wyłącznie na sprzedaży samej gry, a także ewentualnych DLC dla niej.


Sprawdź także:

Gran Turismo Sport

Premiera: 17 października 2017
PS4

Gran Turismo Sport to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gier wyścigowych, przeznaczonych na konsolę PlayStation 4. Za jej opracowanie odpowiada studio Polyphony ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKeiko   @   13:16, 10.08.2017
Co się stało z branżą, że mamy klaskać i chwalić twórców, gdy w grze za 250zł nie ma mikrotransakcji?