Serial Cleaner - twórcy udostępnili darmowy dynamiczny temat dla PS4

Dzięki nowej skórce interfejs PlayStation 4 nabierze zupełnie nowego charakteru.

bigboy177 @ 17:47 14.07.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Darmowe skórki dla PlayStation 4 to rzadkość. Darmowe dynamiczne skórki prawie nigdy się nie pojawiają. Tym bardziej więc warto zainteresować się tą nawiązującą do polskiego Serial Cleanera.

Studio odpowiedzialne za projekt, iFun4All, przygotowało całkiem darmowy, dynamiczny temat dla interfejsu użytkownika konsoli PlayStation 4. Temat składa się z dwóch elementów, zmieniających się w zależności od tego, czy widzimy ikony gier, czy ustawień.

Jako że mamy do czynienia ze skórką dynamiczną, jest ona efektownie animowana, a jakby tego było mało, podczas przemierzania systemu platformy usłyszymy klimatyczne udźwiękowienie.

Skórkę znajdziecie przeszukując PlayStation Store. Znajdźcie najpierw kartę gry, a potem zejdźcie w dół, aby zobaczyć listę dodatkowej zawartości.


Sprawdź także:

Serial Cleaner

Premiera: 11 lipca 2017
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Serial Cleaner to skradanka utrzymana w klimatach lat '70 od polskiego studia iFun4All. Studio to zajęło się zarówno jej opracowaniem, jak i wydaniem. Tytuł przeznaczony ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   19:22, 14.07.2017
Motyw owszem darmowy, ale tylko dla subskrybentów PS Plus Dumny Ogólnie jeśli chodzi o bezpłatne tematy to jest kilka dość fajnych, a najbardziej lubię te z Wiedźmina 3.