Dragon Ball Fighter Z otrzymuje solidny kawałek rozgrywki

Vegeta i Songo powrócą po raz kolejny na konsolach i pecetach. Tym razem w Dragon Ball Fighter Z.

juve @ 17:04 14.07.2017
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawił się najnowszy gameplay z bijatyki Dragon Ball Fighter Z, która będzie kolejną po Dragon Ball: Xenoverse 2 grą opowiadającą przygody Vegety oraz Songo.

Wydawnictwo Bandai Namco przekazało prace nad nową odsłoną cyklu Dragon Ball ekipie odpowiedzialnej między innymi za serię uznanych w branży bijatyk Guilty Gear. To oczywiście bardzo dobra wiadomość dla fanów, bowiem najnowsze wcielenie serii mordobić już od pierwszych minut potrafi pozytywnie zaskoczyć.

Producenci postawili w tym przypadku na bardzo prostą rozgrywkę. Dzięki temu każdy gracz będzie mógł w kilka minut opanować podstawy Dragon Ball Fighter Z. Oczywiście jeżeli ktoś zechce osiągnąć wyższy poziom i współzawodniczyć z innymi fanami w trybach sieciowych, to będzie musiał poświęcić o wiele więcej czasu.

Poniżej prezentujemy Wam film, w zasadzie jest to pierwsze 6 minut przedstawiające czysty gameplay. Później jest włączona demonstracja. Premiera gry ma nastąpić jeszcze w tym roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.


Sprawdź także:

Dragon Ball: Xenoverse 2

Premiera: 28 października 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Dragon Ball: Xenoverse 2 to kolejna odsłona bestsellerowej adaptacji serialu animowanego prosto z Japonii - Dragon Ball. Podobnie jak pierwsza część, "dwójka" również rep...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?