Hitman - ostatni Nieuchwytny Cel jest już dostępny

W ciągu dziesięciu dni niejaki The Entertainer musi zniknąć.

Klocu @ 16:56 14.07.2017
Kamil "Klocu" Kloc
Nie pisze o sobie w trzeciej osobie.
pc, ps4, xbox one

IO Interactive umożliwiło zabójstwo ostatniego Nieuchwytnego Celu w pierwszym sezonie gry Hitman. Finalne zlecenie asygnuje Agenta 47 do likwidacji niejakiego The Entertainera, prowadzącego podziemny cyrk w Marrakeszu. Oprócz morderstwa, czeka na Was także zadanie poboczne.

Opcjonalną aktywnością jest przechwycenie listy klientów wspomnianego jegomościa. Nagrodą za sprzątnięcie The Entertainera jest letni garnitur z rękawiczkami oraz specjalny garnitur Terminus - tylko dla graczy, którzy osiągną status Cichego Zabójcy. Nie pozostaje Wam nic innego, jak wzięcie się do roboty, ale pamiętajcie, że macie tylko jedno podejście. Na wykonanie zadania macie 10 dni.

Jeśli nadal gracie w nowe przygody Agenta 47, pamiętajcie o naszym darmowym poradniku.


Sprawdź także:

Hitman

Premiera: 31 stycznia 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Hitman to szósta (po Hitman: Rozgrzeszenie) odsłona serii gier o przygodach zabójcy, Agenta 47. Tym razem IO Interactive, producenci tytułu, postanowiło nie przyznawać pr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   11:22, 15.07.2017
Ciekaw jestem czy w takim razie za miesiąc będzie jakaś zapowiedź drugiego sezonu. Fakt że to ostatni nieuchwytny cel trochę mnie smuci, bo jeszcze wszystkich garniturów nie zdobyłem.
0 kudosdabi132   @   21:10, 15.07.2017
Ja ostatnio ogrywałem demko Hitmana i powiem że całkiem całkiem. Nawet zastanawiałem się nad zakupem gry, ale doszedłem do wniosku, że mam tyle gier do ogrania, że nie będę dokładał kolejnego tytułu.