Inner Chains - premiera polskiej gry akcji w klimatach horroru

Inner Chains po miesięcznej obsuwie zadebiutowało na PC-towym rynku - tytuł polskiego studia Telepaths' Tree dostępny jest zarówno na Steamie, jak i sklepach w całej Polsce. Za wydanie pudełkowe odpowiada firma Cenega.

Materdea @ 16:06 19.05.2017
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
pc

Po poważniejszej obsuwie, polska pierwszoosobowa gra akcji w klimatach horroru - Inner Chains - w końcu zadebiutowała na rynku! I to nie tylko cyfrowym, ponieważ produkcja studia Telepaths' Tree trafiła również pod strzechy sklepów wielkopowierzchniowych - a to za sprawą firmy Cenega, która przygotowała wydanie pudełkowe. W jego skład wchodzi, oprócz płyty, również 36-stronicowy artbook - produkt dostępny jest w cenie 79,99 złotych. Z kolei na Steamie Inner Chains dostaniemy z dziesięcioprocentową zniżką (tydzień od daty wydania) - 17,99 euro (około 75 złotych).

Na obecny moment w Internecie nie udostępniono żadnej recenzji tego dzieła. Swoją opinię na razie wyrażają jedynie konsumenci na Steamie, lecz nie są one zbyt przychylne - gracze wytykają m.in. liczne błędy techniczne czy też nieużyteczność broni (obok oponentów można po prostu przebiec)!

Inner Chains pozwala wcielić się nam w nieznanego mieszkańca zrujnowanego świata, zaś nadrzędnym celem jest dotarcie do mitycznej krainy zwanej Ostatnią Nadzieją. Po drodze czeka nas oczywiście masa nieprzychylnych pokrak, a sprzyjać nie będzie również lokalna, zmutowana roślinność. Tytuł dostępny jest wyłącznie na komputerach osobistych!


Sprawdź także:

Inner Chains

Premiera: 18 maja 2017
PC

Inner Chains to rodzima, niezależna produkcja studia Telepaths' Tree. Gra reprezentuje gatunek FPS, którego akcja umieszczona jest w klimatach horroru.Akcja Inner Chains ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?