Tekken 7 - Bandai Namco publikuje trailer opowieści rodu Mishima

Zapowiada się bardzo interesująca historia rodu Mishima, czego dowodem jest nowy zwiastun fabularny gry Tekken 7.

juve @ 20:24 19.05.2017
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Firma Bandai Namco opublikowało najnowszy trailer gry Tekken 7, która w naszym kraju zostanie wydana przez wydawnictwo Cenega. Materiał wideo został opublikowany wraz z polskimi napisami. Japończycy zdecydowali się pokazać światu fabularny tryb do Tekkena 7, za którego pomocą zamkną wątki z poprzednich odsłon. Twórcy chcą wytłumaczyć kilka istotnych wydarzeń, a jednocześnie rozpoczną nowe konflikty.

Katsuhiro Harada, autor serii, koncentruje się oczywiście na starciu ojca z synem. Kazyua Mishima oraz Heihachi Mishima toczą kolejną batalię. Już wcześniejsze materiały pozwalały przypuszczać, że to właśnie na tym pojedynku będzie oparta cała historia, a dzisiaj dostaliśmy tego potwierdzenie! Mogę na pewno dodać, że podczas zmagań poznamy kilka istotnych smaczków, które otworzą nam oczy i pozwolą lepiej zrozumieć Heihachiego. 

Premiera gry na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz pecetach nastąpi 2 czerwca. Warto przeczytać nasze wrażenia z imprezy, podczas której ogrywaliśmy siódmą część Turnieju Żelaznej Pięści.


Sprawdź także:

Tekken 7

Premiera: 02 czerwca 2017
PS4, XBOX ONE, PC

Tekken 7 to kolejna odsłona jednej z najsłynniejszych serii bijatyk od firmy Namco Bandai, która powstaje od 1992 roku. Produkcja, w odróżnieniu od wcześniejszych odsłon,...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdarkslide16   @   21:16, 19.05.2017
Filmik że paluszki lizać będzie konkret "mordobicie" Szczęśliwy