Destiny 2 na PC z prędkością 144 fpsów, na konsolach jest blokada na 30

Kolejne wieści na temat zaprezentowanego wczoraj Destiny 2.

bigboy177 @ 13:12 19.05.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Jak pisaliśmy wcześniej, Destiny 2 na PC ma zaoferować możliwie jak najlepsze doznania. Dlatego właśnie deweloperzy chcą wykorzystać moc drzemiącą w blaszakach i generować zaawansowaną oprawę wizualną.

Destiny 2 na komputerach ma w związku z tym nie ograniczać liczby klatek. Maksymalny poziom, jaki założyli sobie deweloperzy, to 144 ramki, co jest najpewniej związane z odświeżaniem monitorów. W przypadku konsol Xbox One i PlayStation 4 liczbę klatek zablokowano na poziomie 30.

Dzięki brakowi ograniczenia, Destiny 2 będzie w stanie działać w rozdzielczości 4K i z prędkością nawet 144 fpsów. Konieczny jest do tego jednak odpowiednio mocny komputer. Byle jaki sprzęt nie będzie w stanie wykrzesać z gry tak wiele.

"Jeśli chcesz grać przy 144 [fpsach], a Twój komputer będzie w stanie to przetworzyć, nie ma problemu", powiedział David Shaw, jeden z deweloperów ze studia Bungie.

Wracając do konsol, nie ma różnicy na jakim sprzęcie będziecie grać. PS4, PS4 Pro, Xbox One - wszędzie będzie maksymalnie 30 ramek, a ewentualne różnice dotyczyć będą rozdzielczości, tudzież liczby detali widocznych na ekranie. Na razie nie wiemy nic na temat Project Scorpio, ale z czasem wszystko powinno być jasne.

Destiny 2 zadebiutuje na konsolach 8 września bieżącego roku. Premiera na PC nastąpi "wkrótce". Wszystkie zwiastuny z wczorajszej prezentacji zebraliśmy w tym miejscu.


Sprawdź także:

Destiny 2

Premiera: 24 października 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Destiny 2 to kontynuacja wydanego w 2014 MMOFPS-a łączącego element cRPG - Destiny. Podobnie jak w przypadku oryginału, również tym razem za projekt odpowiedzialne jest s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdarkslide16   @   21:20, 19.05.2017
Trochę słabo jednak konsole potrafią wycisnąć te 60FPS w większości grach a tu 30 twardo.