Star Citizen - film pokazujący postępy w oprawie wizualnej

Deweloperzy Star Citizen cały czas dopieszczają swoje dzieło.

bigboy177 @ 11:42 19.05.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

W sieci pojawił się kolejny materiał z gry Star Citizen, opublikowany przez studio Cloud Imperium Games. Wideo pokazuje zaawansowane techniki oświetlenia oraz m.in. technologię stojącą za mgłą w projekcie.

Dostępny poniżej film jest dość solidnej długości. W pierwszej części pokazuje on postępy, jakie poczyniono w oprawie wizualnej Star Citizen, a jeśli chcecie rzucić okiem podziwiać będziecie m.in. zmiany w oprawie statków kosmicznych, postaci, ekwipunku, stacji itd.

W drugiej waszej uwadze polecam dynamiczne oświetlenie oraz technologię odpowiedzialną za generowanie mgły. Przygotowane przez nią efekty prezentują się naprawdę wyśmienicie. Sprawiają, że otoczenie w Star Citizen wygląda jak żywe.

Kończąc przypomnę, że Star Citizen zdołało już zebrać prawie 150 mln dolarów, o czym pisaliśmy wcześniej.


Sprawdź także:

Star Citizen

Premiera: 04 czerwca 2014
PC

Star Citizen to kosmiczny symulator, przygotowany przez twórcę serii Wing Commander - Chrisa Robertsa. Tytuł został sfinansowany przez samych fanów produkcji, którzy, skł...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?