Destiny 2 - wszystkie opublikowane zwiastuny

Destiny 2 zapowiada się na świetną kontynuację.

bigboy177 @ 09:58 19.05.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Wczoraj pod wieczór miała miejsce pierwsza oficjalna prezentacja Destiny 2. Jako że materiałów pojawiło się całkiem sporo, postanowiliśmy je wszystkie zebrać w ramach pojedynczej wiadomości.

Premiery Destiny 2 spodziewamy się jesienią, a z pierwszym filmów wynika, że Bungie poczyniło spore postępy w stosunku do pierwowzoru. Druga odsłona cyklu powinna zaoferować bardziej rozbudowany wątek fabularny, lepszą oprawę wizualną i, co dla wielu jest najistotniejsze, wersję dedykowaną blaszakom.

Podczas demonstracji, jaka odbyła się minionego wieczoru Activision pokazało zarówno zwiastuny, jak i kilka fragmentów rozgrywki. Idealnym wprowadzeniem w klimat projektu powinien być pre-renderowany trailer fabularny. Trwa on niespełna 3 minuty i całkiem nieźle zarysowuje przygotowywaną przez projektantów opowieść.

Jeśli rzuciliście okiem na powyższy materiał, wypada spoglądnąć na kolejne wideo. Tym razem chodzi o gameplay, stanowiący kluczowy punkt wczorajszej prezentacji. Fragmenty rozgrywki poprzecinano tu różnymi scenkami przerywnikowymi. Jest efektownie i dynamicznie, warto więc obejrzeć.

Dla osób wciąż nieukontentowanych mamy kilka kolejnych materiałów. Każdy przedstawia gameplay w najczystszej postaci, a jeden okraszono dodatkowo komentarzem deweloperów. Pierwszy film to aż 26 minut rozgrywki zarejestrowanej przy pomocy PlayStation 4 Pro. Drugi prezentuje fragment prologu. A trzeci to różne fragmenty połączone w jedną całość.


Sprawdź także:

Destiny 2

Premiera: 24 października 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Destiny 2 to kontynuacja wydanego w 2014 MMOFPS-a łączącego element cRPG - Destiny. Podobnie jak w przypadku oryginału, również tym razem za projekt odpowiedzialne jest s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?