Tekken 7: zobacz jak Heihahi obija facjatę zapaśnikowi Kingowi

Jedna z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejsza, bijatyka powróci w tym roku.

juve @ 18:39 20.04.2017
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawił się kolejny gameplay z długo oczekiwanej bijatyki Namco Bandai, Tekken 7, na konsole stacjonarne oraz pecety.

Za jego pomocą producenci pozwalają nam rzucić okiem na to, jak tytuł wygląda w rozdzielczości 1080p, co można oczywiście włączyć za pośrednictwem odtwarzacza portalu YouTube. Gra Katsuhiro Harady w bardzo dobry sposób wykorzystuje silnik graficzny Unreal Engine 4, a zatem zdecydowanie warto to zrobić. Pierwszy raz w historii cyklu Namco korzysta z obcego silnika przy produkcji Tekkena, ale, jak się okazuje, była to dobra decyzja.

Produkcja wyraźnie ewoluowała do bardziej taktycznego, wolniejszego stylu, co może podobać się wyznawcom modelu walki z pierwszych odsłon cyklu. Liczy się znajomość kombinacji ciosów oraz specjalnych zagrań, a mniej wartościowe jest mashowanie.

Tekken 7 pojawi się na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych z dniem 2 czerwca. Będzie to lekko spóźniony prezent na Dzień Dziecka.


Sprawdź także:

Tekken 7

Premiera: 02 czerwca 2017
PS4, XBOX ONE, PC

Tekken 7 to kolejna odsłona jednej z najsłynniejszych serii bijatyk od firmy Namco Bandai, która powstaje od 1992 roku. Produkcja, w odróżnieniu od wcześniejszych odsłon,...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   19:58, 20.04.2017
Tytuł newsa chyba nijak ma się do filmiku?
0 kudosTheCerbis   @   22:42, 20.04.2017
No, chyba powinno być na odwrót. :>