Code Vein - nowe informacje i screeny z kolejnej Soulsowej gry od Bandai Namco

Zapowiada się całkiem ciekawie. Pozostaje czekać na pierwszy gameplay.

bigboy177 @ 14:11 20.04.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one

W dniu wczorajszym mieliśmy dla Was pierwsze informacje dotyczące Code Vein - nowej gry studia Bandai Namco, czerpiącej inspirację z cyklu Dark Souls. Dziś mamy kolejne szczegóły związane z przedsięwzięciem.

Za Code Vein stoi ekipa deweloperów odpowiedzialna za cykl God Eater. Twórcy opisują swoje przedsięwzięcie jako wyczerpujące RPG akcji, w którym poszczególne lokacje połączone są w taki sposób, aby możliwe było swobodne poruszanie się po nich.

Głównym bohaterem tytułu jest niejaki Revenant (Ocalały?). Stara się on przetrwać w postapokaliptycznym świecie, w którym została tylko jedna twierdza, a pozostali przy życiu walczą o przetrwanie z wykorzystaniem tzw. Darów, które uzyskują w zamian za wspomnienia.

Co ciekawe, podczas eksplorowania świata nie jesteśmy całkowicie sami. Towarzyszy nam bowiem niejaki Vein - należy on do tej samej społeczności, co gracz i również stara się znaleźć odpowiedzi na dręczące go pytania.

Jak na RPG przystało, zdobywamy doświadczenie (tutaj zwane fiolkami krwi), rozwijamy posiadane umiejętności i pozyskujemy potężniejsze rodzaje broni.

Premierę Code Vein zaplanowano na 2018 rok. Produkcja trafi na "istotne konsole domowe", czyli najpewniej na Xboksa One, PlayStation 4 i być może również Nintendo Switch.

Poniżej znajdziecie kilka nowych, właśnie ujawnionych screenów z Code Vein. Więcej w naszej galerii.


Sprawdź także:

Code Vein

Premiera: 2018
PS4, XBOX ONE

Code Vein to gra akcji z elementami RPG osadzona w mrocznym, post-apokaliptycznym uniwersum. Za projektem stoją weterani z Bandai Namco, którzy sami przyznają się do insp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   18:22, 20.04.2017
Widać po screenach, że twórcami są ludzie od God Eater Dumny Widać ten styl i trochę to przypomina Nier Automata.
0 kudosIgI123   @   20:04, 20.04.2017
Nie grałem nigdy w Soulsy ani żadną pochodną, ale wydaje mi się że jeżeli naśladowców będzie w takim tempie przybywać, to w końcu graczom formuła ta zbrzydnie i z pamięci po rewolucyjnym niegdyś pomyśle nie pozostanie nic.
0 kudosTheCerbis   @   22:43, 20.04.2017
Tak bardzo japońsko-mangowo dziwne, że będę trzymał się z dala. Za to Dark Souls bym spróbował, bo żadnej części nie posiadam.