Gran Turismo Sport - zobaczcie jak gra wygląda w wersji beta

Gran Turismo Sport ma wszystko to, czego potrzeba do rasowego superprzeboju. No ileż można czekać?

juve @ 17:26 20.03.2017
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

W sieci pojawiły się materiały wideo z Gran Turismo Sport na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Udostępniono je z okazji rozpoczętych właśnie zamkniętych beta testów przedsięwzięcia. Poniżej możecie rzucić na nie okiem.

Gran Turismo Sport na chwilę obecną zbiera pozytywne opinie wśród entuzjastów wirtualnych wyścigów. Gra może się też podobać, widać bowiem, że Polyphony zdecydowało się zainwestować czas oraz środki w konkretny silnik graficzny. Największy progres odczuwalny jest w zakresie odgłosów samochodów. Cyfrowe maszyny zaczynają brzmieć, jak w rzeczywistości.

Premiera Gran Turismo Sport to nadal kwestia dyskusyjna, aczkolwiek Kazunori Yamauchi potwierdzał, że ma ona odbyć się jeszcze w tym roku, na co bardzo liczymy.


Sprawdź także:

Gran Turismo Sport

Premiera: 17 października 2017
PS4

Gran Turismo Sport to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gier wyścigowych, przeznaczonych na konsolę PlayStation 4. Za jej opracowanie odpowiada studio Polyphony ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?