Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii (12 - 18 marca 2017 roku) - Ghost Recon: Wildlands znowu tryumfuje

Najnowsze przedsięwzięcie Ubisoftu po raz kolejny przyciąga do siebie największe grono Brytyjczyków.

bigboy177 @ 16:25 20.03.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Najnowsze zestawienie najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii jest już dostępne. Wynika z niego, że Brytyjczycy po raz kolejny najchętniej sięgali po najnowszy projekt Ubisoftu, czyli Ghost Recon: Wildlands. Zestawienie obejmuje przedział od 12 do 18 marca bieżącego roku.

Jak widać poniżej, Ghost Recon: Wildlands pokonał wszelką konkurencję. Nie było w stanie poradzić sobie z nim ani LEGO Worlds, ani Horizon: Zero Dawn. W przypadku drugiego tytułu, okupującego obecnie miejsce trzecie, można to jednak zrozumieć, wszak zadebiutował wyłącznie na PlayStation 4.

Kolejne miejsca, te poza podium, to między innymi Grand Theft Auto V, FIFA 17 oraz The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Najnowsze przedsięwzięcie Nintendo sprzedaje się nadal bardzo dobrze, mimo że już nieco słabiej niż w tygodniu poprzednim, zaliczając spadek o dwie lokaty.

Poniżej pierwsza dwudziestka listy. W tym tygodniu największy spadek dotyczy NieR: Automata, które poszybowało w dół o 8 pozycji. Największy skok w górę to Forza Horizon 3 oraz Overwatch. Oba tytuły wspięły się o pięć miejsc do góry.

 1. Ghost Recon: Wildlands
 2. LEGO Worlds
 3. Horizon: Zero Dawn
 4. Grand Theft Auto V
 5. FIFA 17
 6. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
 7. Rocket League
 8. Call of Duty: Infinite Warfare
 9. Minecraft: Xbox Edition
 10. Forza Horizon 3
 11. For Honor
 12. Resident Evil VII: Biohazard
 13. Overwatch
 14. NieR: Automata
 15. Battlefield 1
 16. Forza Motorsport 5
 17. 1-2 Switch
 18. Sniper Elite 4
 19. WWE 2K17
 20. Uncharted 4: Kres Złodzieja

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?