Interesujące ogłoszenie o pracę zdradza szczegóły dotyczące sequela The Evil Within. Dwójka jeszcze w tym roku?

Być może w kontynuację horroru od Shinjiego Mikamiego zagramy jeszcze w tym roku.

Itchytude @ 13:38 20.03.2017
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
pc, ps4, xbox one

The Evil Within to całkiem udany survival horror, nad którym pieczę sprawował Shinji Mikami. Osoby wyczekujące ewentualnej kontynuacji tytułu mogą zacząć przygotowywać zapasy popcornu - mimo że do tej pory w temacie "dwójki" panowała cisza, znalezione w sieci ogłoszenie o pracę może dawać nadzieję na rychłe wydanie sequela.

Wspomniana powyżej, feralna oferta pracy została wypatrzona przez czujnych internautów, a następnie opublikowana i szczegółowo przedyskutowana przez użytkowników forum NeoGAF. Jak można zobaczyć w załączonym do podlinkowanego tematu poście, poszukiwane są osoby do testowania i tłumaczenia PSYCHOBREAK 2, a więc sequela japońskiej wersji The Evil Within.

Zakładając więc, że przytoczone ogłoszenie jest prawdziwe, druga część tego całkiem ambitnego horroru może zostać zapowiedziana wcześniej niż można było się spodziewać. Co więcej, na podstawie rozpiski obowiązków na obu stanowiskach można dodatkowo wysnuć kilka innych przypuszczeń - według niektórych okres trwania zlecenia (kończący się 31 października bieżącego roku) pozwala mieć nadzieję na premierę gry w tegorocznym okresie świątecznym.


Sprawdź także:

The Evil Within

Premiera: 14 października 2014
PS3, XBOX 360, PC, PS4, XBOX ONE

The Evil Within to produkcja z gatunku survival-horror, przygotowana przez zespół Tango Gameworks z Shinji Mikami na czele. Tytuł stanowi nawiązanie do tradycyjnych metod...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?