Sniper Elite 4 - zapowiedziano dodatek Deathstorm oraz darmowe rzeczy dla multika

Studio Rebellion zapowiedziało wydanie 21 marca dodatku do Sniper Elite 4 pt. Deathstorm Part 1: Inception. Tego samego dnia zadebiutują również Night Fighter Expansion Pack oraz nowy tryb dla sieciowych zmagań - zupełnie za darmo!

Materdea @ 12:53 18.03.2017
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
pc, ps4, xbox one

Studio Rebellion zapowiedziało wydanie pierwszego dodatku dla Sniper Elite 4 w formie minikampanii - Deathstorm. Debiutancki epizod ogłoszonej trylogii nosi podtytuł Inception i ukaże się 21 marca na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4! Pierwszy epizod DLC zaprezentuje wydarzenia już po finale "podstawki", kiedy Karl Fairburne zostaje wysłany na mroźne terytoria północnych Włoszech, gdzie znajduje się zbombardowana baza morska nazistów. Jest to jednocześnie początek większego zlecenia, ponieważ główną misją jest odzyskanie tajemniczego pakunku - tytułowego Deathstorm.

Oprócz w pełni płatnego rozszerzenia, tego samego dnia ukaże się również darmowa zawartość dla trybu wieloosobowego. 21 marca pobierzemy Night Fighter Expansion Pack - 3 nowe pukawki, nocne malowanie dla ośmiu broni oraz nowy męski i żeński strój dla bohatera/ki. Oprócz tego projektanci z brytyjskiego studia Rebellion udostępnią fanom nowy tryb rozgrywki o nazwie Ellimination, który polegać ma na rozgrywkach dla 12 osób (po 6 w każdej z drużyn) - po wyeliminowaniu przeciwnika, ten "schodzi z boiska", ale jeśli oponenci załatwią jednego z naszych, wtedy wyeliminowany wraca do gry. Na deser pobierzemy zupełnie nową lokację o nazwie Night Woods (ostatnia grafika).


Sprawdź także:

Sniper Elite 4

Premiera: 14 lutego 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Sniper Elite 4 to czwarta odsłona znanej i cenionej serii taktycznych strzelanek, w których główną rolę odgrywa karabin snajperski. Kolejny raz wcielamy się w postać Karl...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   13:52, 18.03.2017
Śnieg? Nad morzem śródziemnych we Włoszech? Ryli? Dumny

Kurcze, lista rośnie. Pewnie w Andromedę ukończę pod koniec kwietnia, a do ogrania m.in.: Pillars of Ethernity i właśnie Sniper Czwarty, a to nie wszystko. Czasu mało.