For Honor - materiał filmowy ze spotkania Jasona Vandenberghe z producentem Tekkena

Ubisoft podzielił się ze swoimi subskrybentami niecodziennym materiałem filmowym, na którym możemy zobaczyć spotkanie Jasona Vandenberghe z jednym z ojców serii Tekken - Katsuhiro Haradą.

Itchytude @ 17:54 17.02.2017
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
pc, ps4, xbox one

Na kanale Ubisoftu w portalu Youtube pojawił się dziś materiał filmowy z wywiadu firmy z Katsuhiro Haradą - zasłużonym twórcą bijatyk, który od ponad 20 lat jest związany z serią Tekken. Do rozmowy zaproszony został również reprezentujący obóz Francuzów Jason Vandenberghe, który ostatnie miesiące spędził pracując przy For Honor. W opublikowanym materiale obaj producenci wymieniają się opiniami na temat podejścia do mechaniki prezentowanych w grze wymian ciosów oraz ogólnymi wrażeniami płynącymi z rozgrywki.

Harada nie ukrywał, że początkowo inaczej wyobrażał sobie rozgrywane w For Honor pojedynki, spodziewając się bardziej bezładnego charakteru starć.

"Na początku wyobrażałem sobie, że pole bitwy będzie chaotyczne, a wojownicy będą wymachiwać w siebie nawzajem orężem. Tymczasem kiedy zagrałem w grę okazało się, że pojedynkom towarzyszy ogromna doza napięcia. Widzisz jak twój oponent wyróżnia Cię i skupia na Tobie swoją uwagę. Walczysz więc jeden na jednego, odczytując ruchy przeciwnika z jego postawy. Oznacza to, że zwykłe nawalanie w klawisze nie przyniesie rezultatu".

Obaj panowie wymienili się dodatkowo swoimi opiniami na temat zawiłości wchodzących zarówno w tworzenie, jak i granie w bijatyki, zahaczając m.in. o tematy widoczności posunięć wroga, wpływu perspektywy na czytelność akcji oraz elementu, na który kładą największy nacisk przy projektowaniu rozgrywki.


Sprawdź także:

Tekken 7

Premiera: 02 czerwca 2017
PS4, XBOX ONE, PC

Tekken 7 to kolejna odsłona jednej z najsłynniejszych serii bijatyk od firmy Namco Bandai, która powstaje od 1992 roku. Produkcja, w odróżnieniu od wcześniejszych odsłon,...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?