Krótka prezentacja konsoli Nintendo Switch - jeden z graczy już ją ma

Szczęśliwiec przekonał sprzedawcę do tego, aby wydał urządzenie jeszcze przed jego premierą.

bigboy177 @ 11:54 17.02.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne, switch

Premiera Nintendo Switch zaplanowana została na 3 marca bieżącego roku. Już teraz możecie jednak zerknąć na krótki materiał filmowy, prezentujący urządzenie w akcji. Jeden z graczy jakimś sposobem dorwał bowiem nową platformę Japończyków.

Informacja, a także materiał filmowy, trafiają do nas za sprawą forum NeoGAF. Użytkownik hiphoptherobot otrzymał zamówioną przedpremierowo konsolę w zasadzie dwa tygodnie za wcześnie i postanowił się tym pochwalić. Co ciekawe, natychmiast zaczął otrzymywać oferty dotyczące sprzedaży jednostki, wszystkie jednak odrzucił.

Wracając do samej konsoli, niestety nie zobaczymy na niej żadnej z gier startowych. Sklep, w którym udało się zakupić konsolę, nie chciał sprzedaż żadnego oprogramowania dla niej. Pocieszyć musicie się więc interfejsem użytkownika oraz tym, jak sprawnie można się po nim poruszać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdarkslide16   @   12:16, 17.02.2017
Całkiem całkiem wygląda to maleństwo jednak poczekam na więcej filmików no i oczywiście do premiery kiedy to gracze będą testować tą konsolkę. Ciekawe jak będzie się sprzedawać w PL Uśmiech Uśmiech
0 kudoskrzywy_banen   @   12:41, 17.02.2017
Fajne, ale nie za taką cenę. No i czy tam nie przeglądarki internetowej? Serio?