Nioh - nowa postać może usunąć stary wpis

Gracze narzekają na nie do końca jasny system zapisywania gry w Nioh.

bigboy177 @ 11:14 17.02.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Jeśli w trakcie grania w Nioh najdzie Was ochota na to, by rozpocząć grę zupełnie nową postacią, zróbcie kopię zapasową stanu rozgrywki, najlepiej na jakimś urządzeniu przenośnym. Jeżeli czynności tej nie wykonacie, jest spora szansa, że nowa postać zastąpi dotychczasową.

Gracze dostrzegli w Nioh dziwny błąd, mogący spowodować utratę prowadzonej postaci. Rozpoczynając zabawę niejako automatycznie otrzymujemy nową postać oraz zapis. Co ważne, zapis ten w niektórych przypadkach (wciąż nie wiadomo jakich) jest jedynym, jaki stosuje gra. Jeśli więc w pewnym momencie zdecydujecie się na stworzenie nowej postaci, przygotujcie się na to, że możecie stracić dotychczasową.

Jak wynika z rozmowy na łamach Reddita, problem nie występuje zawsze i nie dotknął każdego, a zatem ciężko określić czym jest spowodowany. Dla bezpieczeństwa przed jakimikolwiek eksperymentami z postaciami zróbcie po prostu kopie zapasową zapisów. Wówczas wszystko powinno być w porządku.

Jak tylko pojawią się jakieś konkrety od Team Ninja - dewelopera - nie omieszkamy ich Wam przekazać.

Kończąc przypomnę też o naszym poradniku do Nioh, niebawem nastąpi jego aktualizacja.


Sprawdź także:

Nioh

Premiera: 07 lutego 2017
PS4, PC

Nioh to gra akcji, opracowana przez firmę Team Ninja, a wydana przez Tecmo Koei. Tytuł rozpoczął swój żywot jeszcze na PlayStation 3, ale jego produkcję kończono z myślą ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?