Halo Wars 2 na PC także w wersji pudełkowej

Microsoft łączy siły z THQ Nordic. Gracze będą mogli wybrać czy chcą wydanie pudełkowe czy elektroniczne.

bigboy177 @ 16:49 11.01.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Halo Wars 2 na komputerach osobistych miało zadebiutować wyłącznie w formie cyfrowej. Jak się jednak okazuje, posiadacze blaszaków będą w stanie nabyć także pudełko. THQ Nordic oraz Microsoft postanowiły bowiem podpisać stosowną umowę.

Jako że Halo Wars 2 na pewno będzie się cieszyć sporym zainteresowaniem, wydawca przygotowuje dwie wersje: standardową oraz bogatszą, zwaną Ultimate Edition. W pierwszej znajdziemy samą grę (możliwą do odpalenia również na Xboksie One w ramach Play Anywhere). W drugiej (widocznej powyżej) będzie natomiast nieco dodatkowych smakołyków.

Halo Wars 2: Ultimate Edition to:

  • Halo Wars 2 dla Windowsa 10 oraz Xboksa One;
  • Halo Wars Definitive Edition - czyli remake "jedynki";
  • Ekskluzywna przepustka sezonowa;
  • Nowi Przywódcy potrafiący istotnie wpłynąć na potyczki wieloosobowe;
  • Nowe jednostki dla trybu multiplayer;
  • Nowe karty Blitz;
  • Nowe misje fabularne, rozszerzające opowieść Halo Wars 2.

Jak widać, jest tego sporo, choć mówimy głównie o cyfrowych dodatkach i drobnostkach. Na zakupy wybierzemy się natomiast 21 lutego, wtedy produkcja trafi bowiem do sprzedaży. 


Sprawdź także:

Halo Wars 2

Premiera: 21 lutego 2017
PC, XBOX ONE

Halo Wars 2 to kontynuacja wydanej w 2009 roku gry strategicznej Halo Wars. Za jej opracowanie odpowiadają studia Creative Assembly oraz 343 Industries - ci pierwsi zasły...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?