DOOM - ostatnie DLC dostępne; podwójne naliczanie doświadczenia od teraz, aż do końca weekendu

Ostatnie DLC do gry DOOM, zwane Bloodfall, jest już dostępne na konsolach oraz PC-tach.

LuKaS77PL @ 09:50 15.12.2016
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
pc, ps4, xbox one

Bethesda udostępniła ostatnie DLC do nowego wcielenia serii DOOM, a zwie się ono Bloodfall. To trzeci, a zarazem finalny dodatek do bezpardonowej strzelaniny. Wprowadza on nową zawartość w kilku kategoriach.

Po pierwsze, do gry trafiły trzy nowe mapy, a są nimi: “Empyrain”, “Boneyard” oraz “Outbreak”. Oprócz nich pojawiła się również wyrzutnia rakiet, nowy pancerz do trybu wieloosobowego, moduły hakowania, sprzęt, a także wzory dostosowywania wyglądu.

Gracze otrzymali także możliwość przemiany w "Pinky Spectre", czyli małego demona, potrafiącego, dzięki zdolności stawiania się niewidzialnym, zakradać się do niczego niespodziewających się przeciwników.

Oprócz samego dodatku, rozpoczął się również tydzień podwójnego naliczania punktów doświadczenia w trybie wieloosobowym. Wydarzenie to potrwa aż do poniedziałku.

Dodatek Bloodfall został również zaprezentowany na materiale wideo.


Sprawdź także:

DOOM 2016

Premiera: 13 maja 2016
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Czwarta odsłona pierwszoosobowej strzelanki osadzonej w dalekiej przyszłości, która podbiła serca graczy w 1993 roku i wielce przyczyniła się do dynamicznego rozwoju gatu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?