GDC 2017 - Naughty Dog i Guerrilla Games poprowadzą prelekcje omawiające technologie wykorzystywane w ich grach

Zainteresowani kulisami powstawania Uncharted 4 oraz Horizon: Zero Dawn? Nadchodząca edycja Game Developers Conference powinna przynieść zatrzęsienie ciekawostek na ich temat.

LuKaS77PL @ 17:58 14.12.2016
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
ps4

Game Developers Conference 2017 odbędzie się w dniach od 27 lutego do 3 marca. Jak co roku, do San Francisco zawitają przedstawiciele studiów deweloperskich z całego świata by podzielić się wiedzą na temat projektowania gier, zarówno ze swoimi kolegami po fachu, jak i z wszystkimi zainteresowanymi, którzy wybiorą się na liczne panele dyskusyjne i prelekcje.

Na najbliższej edycji wspomnianej imprezy branżowej pojawią się projektanci z Naughty Dog oraz Guerrilla Games. Ci pierwsi omawiać będą wszelakie aspekty tworzenia swojego najnowszego hitu, Uncharted 4: Kres Złodzieja. Jeśli chodzi o studio Guerrilla, uczyni ono  to samo w przypadku Horizon: Zero Dawn, które dostaniemy w marcu 2017 roku. Poniżej znajdziecie rozpiskę tematów prelekcji, zarówno w przypadku twórców przygód Nathana Drake'a, jak i wojowniczej Aloy.

Uncharted 4: Kres Złodzieja:

  • Tworzenie balansu dla sztucznej inteligencji w systemie walki;
  • Fizyka animacji;
  • Tworzenie zaawansowanej fizyki pojazdu i symulacja napędu 4x4;
  • Realistyczna gra aktorska w aspekcie technologicznym.

Horizon: Zero Dawn:

  • Przygotowywanie narzędzi developerskich;
  • Mechaniki eksploracji w otwartym świecie;
  • Proceduralne renderowanie wirtualnego świata.

Daty poszczególnych wystąpień nie są jeszcze znane, lecz jeśli tylko pojawią się one w sieci, nie omieszkamy Was o tym poinformować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?